עסק קטן ומצוין

הקמה וניהול עסק קטן דורשים התמודדות עם מגוון רחב של נושאים. עסק גדול יכול לגייס לעצמו איש מקצוע לכל דיסציפלינה. היזם הקטן, נאלץ להתמודד בעצמו עם האתגרים המגוונים. לא פשוט. נסיוננו המקצועי המגוון הכשיר אותנו להכיר לעומק את האתגרים והפתרונות, יחד עם הקשיים והחששות הנלווים לתהליך. אנחנו מובילים את היזמים לפיצוח האתגרים השונים בהקמת העסק וניהולו לאורך זמן תוך שמירה על שילוב סינרגי בין המרכיבים השונים.

 

 

עסק קטן אינו מודל מוקטן של עסק גדול. יש לו כמה יתרונות משמעותיים על פני עסקים גדולים:

  • יתרון הקוטן: שיפור קטן במכירות או ברווחיות, יעשה את השינוי הדרוש
  • יתרון הקוטן: היכולת להיות המלך הגדול של גבעה קטנה. המותג הכי גדול בקטגוריה קטנה ומוגדרת היטב.
  • יתרון הקוטן: זריזות בקבלת החלטות וגמישות ביכולת לביצוע שינויים

 

אנו מלווים בעלי עסקים קטנים בתהליך הגיבוש האסטרטגי, בנית המותג ויישומו בערוצים השונים של התקשורת השיווקית וההתנהלות היומיומית של העסק. הליווי המקצועי נוגע בתחומים הבאים:

◄ גיבוש הרעיון והמודל העסקי

◄ בניית תכנית עסקית

◄ גיוס הון

◄ תהליכים פורמליים להקמת העסק

◄ בניית המותג

◄ יצירת כלי התקשורת השיווקית (אינטרנט, מצגות, שילוט, דפוס ועוד)

◄ היערכות שיווקית

◄ תמחיר והמחרה

◄ ניתוח התוצאות העסקיות וקידום שוטף של העסק

 

תהליכי היעוץ לעסקים קטנים מנוהלים ע"י יורם בר-סלע

 

מעניין? מסקרן?

אנא שילחו את פרטי הקשר שלכם.
נשמח להתקשר בהקדם, להפגש ולהתאים פורמט התקשרות רלוונטי לעסק שלכם.

 

 

 

בין לקוחותינו נמנים:

מקצועות חפשיים ונותני שירותים

POINTS– מתמחה ביעוץ בתחום Location Intelligence

החברה יצרה יכולת ייחודית להשתמש במערכות מידע גיאוגרפיות (GIS) לשם הגברת העוצמה השיווקית, מיקום יעיל של סניפים ונקודות מכירה ואופטימיזציה של קווי חלוקה. החברה המונה פחות מעשרה אנשים משרתת את החברות המובילות במשק בתחומי הבנקאות, המסחר הקמעונאי, רכב ועוד. המנכ"ל והבעלים של החברה, זמיר שמר, מייחס לתהליך התכנון האסטרטגי והמיתוג משקל רב בקפיצת הדרך של החברה.

 

אלה אסטרייכר– תכנון דינמי עם מבט לעתיד

אדריכלית המתמחה בתכנון בתים פרטיים באזור הצפון. ייחודה: תכנון אדריכלי המתחשב בעתיד המשפחה, ולוקח בחשבון שינויים במבנה המשפחה ועיסוקי הבעלים. לדבריה של אלה, עזר לה תהליך המיתוג להבין ולהפנים את יתרונות הגישה התכנונית הייחודית לה, ולהקרין אותם במפגשיה עם לקוחות פרטיים, בפרזנטציות עסקיות והגשות למכרזים. "אתר האינטרנט שלי מושך מספר מפתיע של גולשים המתעניינים בשירותי אדריכלות. הם פונים אלי מבלי שאני צריכה להשקיע מאמץ בנושא" אומרת אלה. 

 

טל שקד– אימון לשיחות אמיצות בחברות משפחתיות.
טל, יועצת ארגונית ומטפלת משפחתית עוסקת ב"הצפה" ופתרון קונפליקטים בחברות משפחתיות, תוך התחשבות ודאגה לאינטרסים השונים של כל המעורבים בעסק ובני המשפחה. המיקוד האסטרטגי הייחודי מתבסס על נסיונה הרב של טל, הן ביעוץ ארגוני והן בטיפול משפחתי. המותג מדגיש את השירות הייחודי המתמקד בחלון זמן מצומצם מאד של העסק המשפחתי.

 

TQ-Soft- בניית אתרים. 

העסק מתמחה בבנייה ואיחסון  אתרי אינטרנט, על בסיס טכנולוגיה מקורית, המאפשרת שירות מהיר מאד והוספת מודולים חדשים בכל עת. אתר החברה מהווה חלון ראווה ללקוחות פוטנציאליים. הוא כבש מקום מכובד במנועי החיפוש ומזרים באופן קבוע לידים מלקוחות פוטנציאליים.

 

פרי הדמיון– הצוות שלך לעיצוב והקמת הגינה 

הצוות מתמחה בעיצוב גינות חדשות, תוך הגשמת חלומותיהם של בעלי הבית לגבי החיים בבית ובגינה. המותג מדגיש את ייחודיותו של הצוות, שיודע להתאים את הפיתרון האישי הנכון לכל לקוח, לעצב ולבנות עבורו את גינת החלומות "מכל הלב". 

 

אמנויות הבמה

אמיר לוסטיג– עתיד להדהים אתכם 

אמיר, קוסם מנטליסט המתמחה בהדגמת יכולות מיוחדות וחיזוי העתיד. עולם הקסמים הפך לתחרותי מאד. לדבריו של אמיר, המותג עזר לו למצוא כיוון ייחודי, להתאים את המופע ולהקרין אותו בתקשורת השיווקית. "השורה התחתונה: פחות מאמץ שיווקי ויותר מופעים", אומר אמיר.

 

הגמד הנעלם– משחקי חוויה מגנטיים לאירועים 

קונספט מקורי למשחקי הפעלה לאירועים פרטיים וקהילתיים. משחקי חשיבה המפעילים את ההיגיון והיצירתיות ולא את יצר ההשתוללות. הגמד הנעלם נוצר מתוך חיפוש של אטרקציה מקורית ויוצאת דופן. הוא פונה לקהל אינטלקטואלי המטפח את המקוריות והחשיבה היצירתית. הדמות וכל מרכיבי המותג, מקרינים את הייחודיות שלו. בעולם של מחשבים, אלקטרוניקה וזיקוקין דינור, הוא מצליח למשוך את הקהל, דווקא בחזרה אל המקורות של אהבת המשחק, בפשטות וישירות. 

 

Magical Tales – Wondrously Illustrated effects 

קוסנספט חדשני ההופך את הקוסם המקצועי למספר סיפורים ואמן "סטנד-אפ". ערכות קסמים מקוריות המשלבות סיפורים ואיורים מקוריים עליהם מבוססים הקסמים. אצלנו, גם הסנדלר אינו הולך יחף. זהו עסק אישי של יורם בר-סלע, והוא מציג את היכולות של יצירת בידול מוחשי ובר הגנה לאורך זמן. 

 

מסחר קמעונאי

פיגמנטים– סודות היצירה בצבע 
עסק המתמחה במכירת פיגמנטים וחמרי יצירה שונים לאמנים ויוצרים. מתוך הזיהוי של הסודיות האופפת את השימוש בחמרי יצירה, עוד מימי ליאונרדו דה-וינצ'י, הקמנו עבור פיגמנטים במה לשיתוף בידע בין אמנים ויוצרים. הם מציגים את עבודותיהם לראווה באתר, ובלבד שישתפו את הגולשים האחרים בטכניקות שבהן השתמשו ליצירה. "מעבר למותג המרגש, הגלריה ועמוד המאמרים המקצועיים מקדמים את האתר במנועי חיפוש ומושכים גולשים רבים. באופן טבעי, לאחר מכן הם גם קונים ממני" אומר משה סרברניק, הבעלים והמנכ"ל.

 

V-Code– צופן החיים 

אתר אינטרנט המהווה נקודת מפגש בין חברי רשת V-code להפצה רב-שכבתית של מוצרי Mona vie. מאחר שהאתר מהווה מקום למפגש ושיתוף בידע, הוא נבנה בבית קפה המהווה תפאורה מתאימה לפעילות העסקית המתחוללת "בין קירותיו".

 

רפואה

ד"ר ירדן גולודשטיין– רפואת שיניים – בריאות – חדשנות – אסתטיקה 

מרפאת שיניים המתמחה בטיפולים חדשניים המתבססים על התאמת הטיפול האישי הנכון ביותר עבור כל מטופל, בהתאם לנטיותיו האישיות.

 

BioSafe– האוצר הגנטי שלכם לעתיד בריא 

סטארט-אפ העוסק בשימור תאי גזע משיניים לצורך טיפול רפואי עתידי.