אלירון טובי

תפקידי ניהול ועשייה ציבורית

 החל מחודש יולי 2006 אלירון מכהן כיו"ר הדירקטוריון של חברת קומפקטוס שבבעלות קיבוץ עין החורש ומינואר 2008 כחבר הנהלת חברת נטפים ישראל.

אלירון היה בין מייסדי אגודת הקוסמים בישראל וכיהן כנשיא וכמבקר האגודה. בשנת 1992 הוכתר אלירון כנשיא כבוד של אגודת הקוסמים לכל ימי חייו. בין השנים 2002-4 שימש אלירון כיו"ר הועד המנהל של עמותת ההורים והשוחרים של בית הספר הניסויי הפתוח בחיפה. בשנת 2006 היה חבר בועדה מטעם ראש עריית חיפה להבראת תיאטרון חיפה. 

 

הרצאות וסמינרים 

ההרצאות, הסמינרים הייעוץ והכתיבה מהווים מעגל תנופה המאפשר (ומחייב) את אלירון לקרוא, ללמוד ולהתעדכן כל הזמן. מכון הייצוא, אונ' חיפה, הטכניון ומרכז ההשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן הם רק חלק מהמקומות אליהם מוזמן אלירון באופן קבוע כמרצה אורח לסמינרים והרצאות. עיקר הפעילות בתחום ההרצאות מוקדשת לסמינרים פרטיים הנתפרים לפי הצרכים המדויקים ומועברים באופן פרטי לצוות החברה המזמינה.  בשנה האחרונה אלירון העביר מעל 60 הרצאות וסמינרים. בין החברות שאירחו את אלירון לסמינר: IBM, מרכבים, GOOGLE, אופיר אופטרוניקה, מעבדות רפא, מכון התקנים, VISONIC, מולטילוק, בנק לאומי, קוקה קולה, אנרקו (מקבוצת אלקו), הולנדיה, תמוז, טרלידור, מרכז הבניה הישראלי, בני משה קרסו, רפא, רפאל, תיאטראות ישראל, חיפה כימיקלים, קורס נספחים מסחריים של משרד התעשיה והתיירות, אינטל ועוד.

 

קסם השיווק

אלירון שואב את ההשראה לעבודה ממקורות שונים: ספרות מקצועית, השתתפות בכנסים ומפגשים עם עמיתים מוזיקה מסוגים שונים ומעל הכל: אמנות הקסמים המהווה את תחביבו מאז היה בן 16. עבור אלירון הקוסמות היא הרבה מעבר למעשה להטים. אמנות הקסמים היא אמת מידה מחמירה למקצוענות, לחשיבה חדשנית ומעל הכל: תפיסה רגישה ומדויקת של הלקוחות אשר בתפיסת הניהול החדש עומדים בראש הפירמידה של כל ארגון עסקי.